BLUBIT

Zajmujemy się importem oraz dystrybucją produktów farmaceutycznych.

Import oraz dystrybucja produktów farmaceutycznych - nasza oferta

Medycyna oraz to, w jak szybkim tempie się rozwija, oczywiście jest czymś pozytywnym i pożądanym dla pacjentów. Każdy z nas zapewne chciałby mieć jak najlepszy dostęp do szerokiej gamy specjalistycznych preparatów, które pomagają leczyć, ale i dbać o zdrowie. Do coraz większego wyboru dostępnych leków mamy dostęp dzięki działalności firm takiej jak nasza, która zajmują się importem leków z za granicy oraz ich dystrybucją na rynku polskim. Import równoległy daje wiele możliwości oraz posiada bardzo wiele zalet, o których warto wiedzieć. Na dzień dzisiejszy udział procentowy takich leków na rynku farmaceutycznym to do kilkunastu procent wszystkich dostępnych leków w aptekach.

http://www.rabatypodoladowaniu.pl/
Oszczędność, konkurencyjność i większa możliwość wybierania - to oferujemy

Ogromną zaletą działalności firm importujących takie produkty jest to, że dzięki nim zwiększa się konkurencyjność na rynku leków, co oczywiście jest szalenie pożądane dla klientów. Większa konkurencja oznacza większy wybór, ale i tańsze ceny leków, na czym z pewnością najmocniej zależy każdemu pacjentowi. Dodatkowo warto zauważyć, że leki z importu same w sobie zazwyczaj mają niższe ceny. Porównania pokazują, że mogą one być tańsze od kilkunastu do kilkudziesięciu procent w porównaniu do tych preparatów, które zostały wyprodukowane w Polsce. Wszystko za sprawą ogromnej wiedzy i doświadczenia firm, które zajmują się importem lekarstw - przedsiębiorstwa te wiedzą, gdzie takie leki kupić najtaniej, albo też w jaki sposób wykorzystać różnice cen leków pomiędzy poszczególnymi państwami. Mamy w tej kwestii doświadczenie, dlatego też można nam zaufać.

Dzięki importowi oraz dystrybucji leków z zza granicy możemy mieć dostęp do produktów, których być może nie ma na naszym rodzimym rynku. Mogą one posiadać unikalny skład lub też być innowacyjnym rozwiązaniem w kwestii leczenia danego rodzaju choroby. Podsumowując, w szczególny sposób oferujemy swoją współpracę w następujących kwestiach:

- W przypadku chęci podjęcia współpracy z daną apteką lub też siecią aptek. Firmy, takie jak nasza, mogą być solidnym i wiarygodnym partnerem dla aptek, z którymi podejmują współpracę. Zaopatrują apteki w różnego rodzaju preparaty tym samym poszerzając ofertę dostępnych leków dla pacjentów. Taka współpraca rodzi korzyści dla każdej ze stron. - Nasza firma odpowiada też na zapotrzebowanie szpitali oraz lekarzy co do określonych produktów, które niejednokrotnie są niezbędne i pozwalają ratować życie, czym oczywiście się chwalimy i szczycimy.

red. blubit.com.pl